Буча

Дитяча велогонка організована з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища. 

Група створена з метою поширення інформації серед батьків учасників, обміну враженнями, фото та відео матеріалами, залучення волонтерів до проведення змагань, пропозицій та порад стосовно процесу організації.


Координатори у місті Буча

Андрій Куцевалов 

[email protected]

http://dyvogonka.pp.ua/

(067)1733858, (063)5348626, (066)7730060, (067)1733858

 

ХІ велоперегони «Дивогонка» у м. Буча

Опубликовано в Буча

Бесплатные шаблоны тут: Шаблоны Joomla. Объективы для Sony Alpha - Объективы Minolta и Sony.

У першу неділю літа Бучанський міський парк гостинно приймав учасників 11-х Всеукраїнських дитячих велоперегонів «Дивогонка». Цього разу у велофестивалі взяли учать 237 юних спортсменів (162 хлопчики і 75 дівчаток). Звичайно, переважна більшість маленьких велосипедистів – мешканці нашого міста, але завітали до нас і гості (87 учасників) із Києва, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Немішаєвого, Пісківки, Боярки, Михайлівки-Рубежівки, Вишгорода, Коцюбинського, Дмитрівки, Білої Церкви та Коростеня.

Традиційно розпочали організовані Бучанським центром позашкільної роботи змагання наймолодші велолюбителі, яким ще не виповнилось і двох років. «Міцно та потужно» відштовхуючись ноженятами, дехто втираючи сльози, вони наздоганяли своїх мам і «мчали» до фінішу, де на них чекали перші у житті медалі.. Заїзд за заїздом, оплески на фініші, весела музика, нагородження, фотосесії на згадку, радість та сльози від емоцій, обійми батьків, подарунки від спонсорів – ось так промайнули 7 годин бучанського велосвята. Окремо вітаємо Катерину та Уляну Клименко, які отримали свої ювілейні десяті медалі. Завершилось велодійство розіграшем спеціального приза від магазину «ВелоКолесо» – велокомпʼютера. Тож наші вітання переможцям – родині Водопʼянова Кіріла (м. Київ).

 

Tags: дивогонка весна буча