КиЇв

У місті Києві відбулася 11-та дитяча «Дивогонка»! Змагання зібрали понад 500 учасників!

Опубликовано в Київ

Бесплатные шаблоны тут: Шаблоны Joomla. Объективы для Sony Alpha - Объективы Minolta и Sony.

04 червня (субота) 2016 року у Києві, у Парку Партизанської Слави зібралися понад 500 дітей віком від 2-х до 14 років та їхніх батьків для участі у щорічному спортивному дитячому святі «Дивогонка».

 

Погода сприяла, як ніколи, і свято перевершило всі сподівання!

З самого ранку почалися приготування до змагань і вже о 10-й годині заїзди розпочали наймолодші учасники – віком від одного року!

«Дивогонка» отримала таку назву не випадково – бо кожного маленького учасника, без винятку, після заїзду було нагороджено медаллю, грамотою та пакунком з подарунками від спонсорів!

Батьки і вболівальники дуже активно підтримували маленьких спортсменів, що сприяло створенню атмосфери справжнього спортивного свята! Всі отримали позитивні емоції, заряд оптимізму і бадьорості!

Перегони висвітлювалися в ЗМІ. Ознайомитися з відеосюжетом можна в цьому посиланні.

Дитячі велоперегони «Дивогонка» -це не комерційний захід. Його було організовано з метою залучення дітей до занять фізичною культурою та велоспортом, пропаганди здорового способу життя та дбайливого ставлення до природи.

Організаторами заходу виступили: мережа веломагазинів VeloOnline та Національна скаутська організація ПЛАСТ.

Висловлюємо подяку партнерам «Дивогонки»:

Партнери «Дивогонки»: Hape, Colorvelvet, Spin-GO, Elochka.com.ua, Sanki.com.ua, велосипеди Cube, Kross, CRAFT, ABUS,МК "Валерия", интернет аптека Pharmalad, інформаційний партнер - Yakaboo.ua, школи іноземних мов Helen Doron и Сlever Children, журнали Професор Крейд, Пізнайко, Крилаті, Домовичок, звук від Rider, водний партнер "Моршинська - Спортік", поліграфічна компанія Салютикс, смачний і корисний хліб від ТМ Житня Сила, лабораторія веселих розваг - Весела Наука, творча майстерня Квіглі, студія Бамбіно та парк дитячих розваг дитяча планета.

Слідкуйте за нами в соц. мережах

 

Tags: киів дивогонка весна